indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Başladı!

İlki 2014 yılında gerçekleşen ve yoğun ilgi görerek ikincisi geçtiğimiz yıl düzenlenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”nın bu yıl üçüncüsü düzenleniyor.

1 Ocak 2016 itibariyle katılım süreci başlayan yarışmaya katılacak olan uygulamaların yine 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama mağazalarından yayınlanmış olması gerekiyor.

Bireysel veya 3 Kişilik ekipten oluşan 7’den 70’e herkesin katılımına açık olan yarışmada, katılımcılar kendi geliştirdikleri uygulamaları geniş kitlelere tanıtma imkanı bulacaklar. Ayrıca finale kalarak ilk 3’e giren yarışmacılar birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

Kesinleşen Ödüller:

Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci olan yarışmacı;

  • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
  • Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
  • indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci olan yarışmacı;

  • Antalya’da 1 hafta tatil
  • indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü olan yarışmacı;

  • Antalya’da 3 gün tatil
  • indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Katılım Süreci!

Tüm mobil uygulama geliştiricilerinin katılımına açık olan yarışmanın katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise; 28 Nisan 2016. Bu tarihe kadar bireysel olarak veya 3 kişilik ekipten oluşan tüm geliştiriciler yarışmaya başvurabilirler.

 

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra indir.com uygulamaları kendi sitesinde tanıtacak. Halka tanıtılan uygulamalar 30 Nisan 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk Oylaması sonucunda en çok oyu alan 10 uygulama, kendi alanlarında uzman, birbirinden değerli jüri üyelerine sunulacak ve jüri değerlendirmesinden sonra ilk 3’e giren yarışmacılar belli olacak.

Mobile apps development company

 

Ödül Töreni!

Jüri değerlendirmesinde başarıyla kendini göstererek ilk 3’e giren uygulamalar ödüllerine, indir.com tarafından bu yıl 2.’si gerçekleşecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında kavuşacaklar.

“Mobil Etkinlik” 14 Mayıs 2016 tarihinde, geçtiğimiz yılda olduğu gibi İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

“indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” şartları ve katılım formu için aşağıdaki url’e giriş yapmalısınız. 

http://www.indir.com/yarisma/

3 comments

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.