📕 SEO101 – Adım Adım SEO Uygulama Kitabı 📕

Sektöre yeni giren, kendisini bir noktaya kadar geliştirmiş veya kendi web sitesini yönetmek isteyen herkesin zorlandığı konu, SEO‘ya nereden başlayacağını ya da SEO’nun ne şekilde oluşturulup, nasıl yönetilerek geliştirileceğini bilmemektir. Türkiye’nin ilk ve tek SEO ADIM ADIM SEO anlatan kitabı olarak hazırlanan bu kitabın içerisinde 10 adımdan oluşan bir rehber bulacaksın.

Siteye Özel, 59.90 ₺ yerine Sadece 30 ₺ !!

SEO101- Adım Adım SEO Uygulama içerisinde;

SEO101-Adim-adim-seo-uygulama
 • Google Algoritmaları
 • Domain & Hosting Seçimi
 • SEO Uyumlu Tema Seçimi
 • WordPress ile SEO Uyumlu Site Kurulumu
 • Anahtar Kelime Belirleme
 • Site İçi SEO ( Onpage SEO )
 • Webmaster Tools Rehberleri ( Yandex & Google )
 • Google Analitik & Yandex Metrica
 • Rakip Site İncelemeleri
 • Site Dışı SEO ( Offpage SEO )
 • SEO Toolları ( Onpage & Offpage )

ve çok daha fazlası seni bekliyor…

Özetle, bu kitap terimsel anlatımdan ziyade uygulamaya dayanan içeriği ve görsel anlatımları sayesinde projeni yönetirken takıldığın her noktada ihtiyacınızı karşılayacak bir başucu kitabı olarak sana özel hazırlanmıştır. 

SEO101 Kitabını bütün kitapçıların online mağazalarından temin edebilirsin. Kitabını satın aldıktan sonra sana özel 75€ değerindeki SEOmonitor kodunu ise benden istemeyi sakın unutma !

SEO101 Kitabı Sana Ne Kazandıracak?

🌐 Web Yönetim Becerisi
Kitap içeriğindeki adımlar sayesinde kendi web siteni oluşturabilirsin.
🔎 SEO
SEO öğrenebilir ve ya mevcut SEO bilgilerini geliştirebilirsin.
👥 Proje Yönetim Becerisi
Projende çalışan SEO Uzmanlarının yaptığı işleri daha detaylı anlayarak yönetim becerilerini geliştirebilirsin.

SEO101 Kitabını Neden Satın Almalısın?

SEO’nun ne olduğunu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsan, SEO uzmanı olmak istiyorsan, üzerinde çalışacağın proje için hangi adımları takip etmen gerektiğini veya nereden başlayacağını bilmiyorsan, kendi işletmenin veya kendi projenin SEO çalışmalarını kendin yürütmek istiyorsan, partner olarak çalıştığın SEO ajansı veya danışmanlarının yaptığı çalışmaları daha yakından takip etmek istiyorsan, SEO bilgilerini pekiştirmek istiyorsan bu kitap tam sana göre diyebilirim.

SEO101 Kitabı Okuyucu Yorumları

SEO101-Adım Adım SEO Uygulama Kitabının içindekiler bölümünü indirmek ister misin?

SEO101 kitabı için baskı sponsoru olan, basım süreci boyunca desteğini hiç esirgemeyen sevgili arkadaşım Peakment kurucusu Mustafa Özkan’a teşekkürler.

Eğer kitap hakkında merak ettiğin şeyler var ise yazının altına yorum bırakabilirsin.

Not: Kargolar alıcı ödemelidir.

  7Yorumlar

 1. Zekeriya Demir   •  

  Atalay Sidar’ın tecrübelerinden mutlaka yararlanın derim. Klasik Seo sorularının dışında farklı pencereden Seo ya bakış açısını da kitabında görebilirsiniz.

 2. Mustafa KAPTAN   •  

  Eğitimlerine katıldığım, bilgisini çok iyi yorumlayabilen kaliteli bir insandır. Bu kitabında da bildiklerini çok iyi şekilde adım adım anlatmış. Bana göre sektördeki en iyi Türkçe kaynaklardan bir tanesi muhakkak okumalısınız.

 3. Şafak Baykal   •  

  Hocam elinize sağlık SEO 101 sorulara net cevap veren bir kitap olmuş. Eğer ciddiye alıp uygulamaları yaparak okunursa daha verimli oluyor. Herkesin SEO tekniği farklı derler ama bazı bilgiler varki değiştirilemez ve siz bunları harika anlatmışınız. Teşekkürler

 4. İsmet KARACA   •  

  Yeni başlayanlar veya orta düzey seo bilgisine sahip insanlara gerçekten yol gösterecek muhteşem bir kitap olmuş. Atalay Sıdar’ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim..

 5. Mehmet Öz   •  

  Kesinlikle sektörün en iyi kitaplarından bir tanesi. Yeni başlayanlar bilgilerini tazelemek veya arttırmak isteyenler acilen almalı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 6. Fırat Hüsnü Tan   •  

  Kitabı almadan önce seo hakkında hiçbir bilgim yoktu, bu kitap sayesinde uygulamalı olarak ve kafanda soru işaretine yer kalmadan seo öğrendim.bence seo ya başlamayı düşünenler ve kendilerini geliştirmek isteyenler için okunması gereken ilk kaynak

 7. Hakkı   •  

  Webmaster a kızıp seo öğrenmek istedim ve uzun araştırma sonucunda Atalay sidar ismini duydum daha sonra internetten atalay sidar yazdıktan sonra karşıma “Seo 101” kitap çıktı hemen sipariş verdim ve okudum. Son derece akıcı ve anlayışlı bir Dil ile anlatılmış. Benim gibi sıfırdan olup orta düzeye gelinebilir. Herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.